Prośba o pomoc

pomoc

Szanowni Państwo!

Dziękujemy za rzeczowe i finansowe wsparcie zorganizowanej przez Stowarzyszenie „Wspólnota Akademicka” zbiórki dla Pani Joli Burczak, w związku z pożarem mieszkania 25 grudnia 2021 r. Na udostępnionym subkoncie bankowym zebraliśmy kwotę, która w całości została przekazana Pani Jolancie Burczak. Obecnie subkonto zostało już zamknięte.

Bardzo dziękujemy za zaangażowanie!

Legnica, 5 IV 2022

*******************************************************************************************************

25 grudnia 2021 r. w Legnicy spaliło się mieszkanie Pani Jolanty od wielu lat pracującej w naszym Stowarzyszeniu „Wspólnota Akademicka” w szatni w budynku E Collegium Witelona Uczelnia Państwowa. Pani Jola z ciężkimi oparzeniami ciała trafiła do szpitala. Pozostali członkowie rodziny na szczęście nie odnieśli poważniejszych obrażeń, jednak stracili cały dobytek – mieszkanie z całym wyposażeniem jest doszczętnie spalone, o czym można przeczytać w lokalnych mediach. Powrót do mieszkania w Legnicy obecnie jest niemożliwy, a po wypisaniu ze szpitala Pani Jola będzie musiała korzystać z gościnności rodziny, ponieważ w pożarze mieszkania spłonęło wszystko. Mieszkający z Panią Jolą syn został tymczasowo przygarnięty przez znajomych, ale również on potrzebuje wsparcia.

Chcąc pomóc w tej trudnej sytuacji, Stowarzyszenie „Wspólnota Akademicka” utworzyło specjalne subkonto w banku, na które można wpłacać dobrowolne kwoty na remont mieszkania, leczenie i rehabilitację oraz inne potrzeby związane ze szkodami po pożarze. Z góry dziękujemy za włączenie się w akcję pomocy.

Numer konta do wpłat dla Pani Jolanty:

90 1090 2066 0000 0001 4938 6227

Santander Bank Polska